Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

قیمت ژئوممبران در هر متر مربع

قیمت ورق ژئوممبران بر اساس متر مربع نرخ گذاری میشود. قیمت هر متر مربع این ورق با ضخامت 1 میلی متر، 1.5 میلی متر، 2 میلی متر بستگی به مقدار و اندازه مورد نیاز شما دارد. با توجه به حجم کار مورد نظر شما، کارشناسان ما برآورد میزان مصرفی و قیمت را انجام میدهند. و ورق های ژئوممبران را از کارخانه آرین خاک ایرانیان سفارش می دهند. چون ورق هایی با این قطر خیلی کاربرد متفاوتی دارد.

پر مصرف ترین و مورد استفاده ترین نوع این عایق با قطر 5.1 میلی متر است؛ که باز هم قیمت آن بستگی به جنس و تنوع موادی دارد که در ایجاد ورق بهره برده و کیفیت و استحکامی که تولید میشود دارد ولی متاسفانه با توجه به نواسات ارز هزینه ها و قیمت آن ها از جمله مواد پلی اتیلنی همیشه یکسان نیست.

قیمت این ورق ها با قطر 2 میلی متر که کاربردهای ویژه و منحصر به فردی دارند و معمولا در استخرهای با عمق بیش از 15 متر مورد بهره برداری قرار میگیرند، سفارشی می باشد و بروز قیمت دهی میشود.

از طرف دیگر قیمت هزینه های ورق از قیمت نصب جدا بوده و به طور جداگانه محاسبه میشود. اما بهتر است این را بدانید که آرین خاک ایرانیان تولید کننده بهترین ورق های ژئوممبران در ایران با قیمتهایی بسیار مناسب و به صرفه است.

 

Call Now Button